Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

LINSTITUT de CliniCeutiCals

LINSTITUT de CliniCeutiCals to koreańska firma, która produkuje kosmetyki do pełnej pielęgnacji skóry. Są to produkty profesjonalne wysokiej jakości, przeznaczone do stosowania w klinikach chirurgii plastycznej, salonów SPA oraz innych proesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Są to kosmetyki przetestowane dermatologicznie, które charakteryzują się wysoką skutecznością. Jednym z właścicieli LIC jest Universal Cosmetics (właściciel CellFusionC)

LINSTITUT de CliniCeutiCals współpracuje z naukowcami z laboratoriów w Szwajcarii oraz Francji. W swoich komsmetykach stosują dwa główne skladniki: roślinne komórki macierzyste, orak komórki macierzyste pochodzące z alg morskich. Komórki te są pozyskiwane dzięki odpowiednim biotechnologicznym metodom. Zastosowanie takich metod zwiększa 6 krotnie penetrację składników aktywnych w głąb skóry regenerując ją, zwiększając aktywność komórkową skóry, neutralizując wolne rodniki oraz wzmacniając systemy odbudowy i naprawy komórek.

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij