Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

SeaNTree

Logo marki SeaNtree nawiązuje do lasów namorzynowych, tak ważnych dla środowiska. Lasy namorzynowe to jeden z najbardziej doskonałych systemów ekologicznych na ziemi.  Używając produktów SeaNtree, uczestniczysz w procesie dawania życia. Firma SeaNtree aktywnie wspiera kampanię "Mangrove Afforestation" - każdy kupiony produkt to posadzone ziarno namorzyny, czyli Magrove/Manglove. 

Marka SeaNtree nawiązuje do podstawowych elementów natury, wody oraz lasów, nosników życia. Składniki używane w kosmetykach SeaNtree są pochodzenia naturalnego, mają pomóc kobiecie uwolnić moc piękna oraz radości życia drzemiącej w naturze każdej z nas.

Marka SeaNtree to również piękny design, unikalny, limitowany dla każdego produktu. Kosmetyk ma nie tylko dawać radość z efektów używania, ale również wprowadzać w dobry nastrój oraz cieszyć oko. Piękny design, łączący elementy morza, roślin, życia wprowadza w stan spokoju i harmonii.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij