Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Powrót

Informacje ze sklepu

07.03.2013

Promocja na Dzień Kobiet

Regulamin Promocji  z okacji Dnia Kobiet

1. Czas trwania i miejsce promocji


1.1 Czas trwania promocji ma charakter okresowy i odbywa się w terminie 2013-03-07 do 2013-03-10


2. Zasady promocji


2.1 W ramach promocji z okazji Dnia Kobiet każdy klient, który dokona zakupu kosmetyków w sklepie internetowym MyAsia.pl otrzyma dodatkowo prezent gratis w postaci maseczki Beauty Friends na bawełnianej płachcie, próbki azjatyckich kosmetyków lub też mini produktów kosmetycznych.
2.2 Wybór gratisowego kosmetyku, który zostanie dołączony do przesyłki ma charakter losowy. Nie ma możliwości wcześniejszego ustalenia produktu gratisowego.

3. Uczestnictwo w promocji


3.1 Uczestnikiem promocji z okazji Dnia Kobiet sklepu internetowego MyAsia.pl może być klient sklepu MyAsia.pl, czyli osoba fizyczna, która zobowiązuje się do zapoznania oraz zaakceptowania regulaminu promocji oraz Regulaminu sklepu MyAsia.pl
3.2 Każdy uczestnik promocji wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez właściciela sklepu MyAsia.pl zgodnie z obowiązującym prawem. Powierzone dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji umowy kupna-sprzedaży oraz promocji z okazji Dnia Kobiet.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij