Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Sprzedaż hurtowa

Jeżeli jesteś zainteresowany rozszerzeniem oferowowanego przez Twoją firmę asortymentu o oryginalne kosmetyki azjatyckie, zapraszamy do kontaktu z My Asia A&K Beauty. Kosmetyki azjatyckie charakteryzują się rewelacyjną jakością, wydajnością oraz działaniem w przystępnej cenie. Korea Południowa słynie z doskonałej jakości produktów kosmetycznych. 

Zajmujemy się importem oraz sprzedażą jednych z najbardziej rozpoznawalnych na rynku Koreańskim oraz Europejskim (szczególnie w Polsce) marek: Holika-Holika oraz SeaNtree. Jesteśmy ich wyłącznym importerem na Polskę. Oferujemy sprzedaż kosmetyków, takich jak: kremy BB, kremy CC, kremy do twarzy, kremy pielęgnacyjne, serum do twarzy, toniki do twarzy, produkty make-up i wiele innych.

Wszystkie nasze produkty pochodzą bezpośrednio od wspomnianych wyżej producentów. Nie sprowadzamy produktów od pośredników z portali typu alibaba.com, ebay.com etc. gdzie pochodzenie produktu, jego data ważności etc. pozostawia wiele do życzenia. My gwarantujemy oryginalność naszego produktu. 

Wszystkie nasze produkty zgłaszane są do CPNP (Cosmetic Product Notification Portal - europejski system elektronicznego zgłaszania informacji kosmetyku wprowadzanego do obrotu na terenie Unii Europejskiej, od 11 lipca 2013 w pełni zastępuje KSIoK, czyli Krajowy System Informacji o Kosmetykach).  

Jeżeli jesteś zainteresowany szczególami oferty hurtowej zarówno produktów dostępnych na stronie naszego sklepu MyAsia.pl jak i innych produktów firm Holika-Holika czy SeaNtree serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem:

info@myasia.pl

W przypadku oferty hurtowej oferujemy pomoc w doborze produktów, udostępniamy materiały marketingowe, wydajemy nieodpłatną licencję na wykorzystanie opisów/zdjęć z naszej strony dotyczących produktów zamówionych. Napisz i dowiedz się więcej.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij