Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Powrót

Informacje ze sklepu

21.03.2016

Zmiana cennika usług transportowych

ZMIANA REGULAMINU. Zmiana cennika usług transportowych na stonie www.myasia.pl, regulamin punkt 6.2 oraz 6.4 z podpunktami.

Szanowni Państwo, w związku ze zmianami cennika Poczty Polskiej, zmianie ulegają ceny transportu na stronie myasia.pl (patrz Regulamin, punkt 6.2). Aktualizacji ulegają ceny tylko dotyczące Poczty Polskiej. 

W naszej ofercie pojawi się nowa opcja: 

KURIER 48 (Poczta Polska) - jest to przystępna cenowo opcja wysyłki towaru zarówno z przedpłatą, jak i za pobraniem. Niebawem pojawi się również opcja wyboru odbiór w punkcie (np. w placówce Poczty Polskiej), co również znacznie obniży koszty przesyłki. Serdecznie polecamy tą opcję, jako wybór wysyłki. W związku z nową opcją transportu do dnia 15 kwiecień 2016, transport Kurier48 będzie w promocji:

Kurier48 z przedpłatą 8.50 PLN

Kurier48 za pobraniem 11 PLN

 

Nowy Cennik:

Cennik transportu

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij