Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Powrót

Informacje ze sklepu

31.03.2016

Zmiana cennika usług transportowych

W związku z nową opcją transportu do dnia 15 kwiecień 2016, transport Kurier48 będzie w promocji:

Kurier48 z przedpłatą 8.50 PLN

Kurier48 za pobraniem 11 PLN

Odbiór w punkcie: 

Kurier48 z przedpłatą 6.00 PLN

Kurier48 za pobraniem 8.50 PLN

 

ZMIANA REGULAMINU. Zmieniamy się na lepsze :) Zmiana cennika usług transportowych na stonie www.myasia.pl, regulamin punkt 6.2 oraz 6.4 z podpunktami. Pojawiła się nowa opcja, odbiór paczki Kurier48 w punkcie (JESZCZE LEPSZY I TAŃSZY TRANSPORT)! Jak to działa? Podczas zamawiania paczki, wybierając Kuriera48 (z przedpłatą lub za pobraniem) będziecie Państwo posiadali możliwość odbioru paczki w punkcie Poczty Polskiej lub współpracującej jednostki. Co to oznacza? Tańszą o 2.5 PLN przesyłkę względem ceny dostawy do domu!

Jak to wygląda? Jak to działa? Patrz poniżej:Jak zamawiać taniej

1. Wybieramy opcję Kurier48 (lub Kurier 48 za pobraniem)

2. Jezeli chcemy przesyłkę odebrać w punkcie, tym samym obniżając koszt o 2.5 PLN wybieramy województwo gdzie znajduje się adres wysyłki

3. W polu na prawo od wybranego województwa wpisujemy miasto adresu wysyłki, a następnie myszką klikamy SZUKAJ! (kliknięcie klawisza ENTER spowoduje złożenie zamówienia)

4. Wybieramy punkt pocztowy lub stację paliw Orlen, z której chcemy odebrać paczkę. Klikamy w punkt odbioru, upewniamy się, że prawidłowo się wyświetlił, cena ulega zmianie (2.5 PLN mniej!) i klikamy złóż zamówienie! (dla danej metody płatności!)

Proste, szybkie i oszczędne!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny (33 4454245) lub mailowy (info@myasia.pl)


ZAPRASZAMY!

Nowy cenik transportu:

Cennik transportu My Asia

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij