Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Powrót

Informacje ze sklepu

05.07.2012

Zmiana w regulaminie

regulaminie sklepu dokonaliśmy zmiany mającej na celu obniżenie kosztów transportu produktów zamówionych w naszym sklepie do klienta w Polsce, Unii Europejskiej oraz generalnie w świecie :). Punkt, który uległ zmianie to punkt 6 regulaminu. Uprzejmie prosimy naszych klientów o zapoznanie się z nowym cennikiem. Po zmianie w regulaminie cena transportu towaru uzależniona będzie od jego wagi. Waga towaru (zaokrąglona, ze względu na opakowanie) podana jest dla każdego produktu pod "Dostępnością" w karcie danego produktu.

Na przykład: krem z ekstraktem ze ślimaka firmy LIC posiada 3 swoje wersje: 60ml, 20ml oraz 7ml. Każda z tych wersji waży odpowiednio: 120gr, 40gr oraz 20gr. W zależności od zamówionej wersji produktu cena transportu będzie zależeć od jego wagi. 

Cena transportu będzie zależeć od sumarczynej wagi zamówionych produktów!

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij